چلنگر: برانکو گفت دوست دارد سرمربی تیم ملی گردد

به گزارش مجله ویراپارس، چلنگر در پاسخ به این سوال که روزنامه و خبرگزاری دولت نیز این خبر را منتشر نموده، عنوان نمود: من به ایشان گفتم که از مجرای خبری چنین خبری آمده. تیتر روزنامه ایران و خبرگزاری ایرنا را به او گفتم که قرار است امروز جلسه برگزار گردد که ایشان ابراز بی اطلاعی کرد.

چلنگر: برانکو گفت دوست دارد سرمربی تیم ملی گردد

رضا چلنگر می گوید برانکو ایوانکوویچ در تماس تلفنی با او تاکید نمود که هیچ تماس مستقیم یا غیر مستقیمی از سوی فدراسیون فوتبال با او گرفته نشده است.

به گزارش ورزش سه، رضا چلنگر یکی از نزدیک ترین افراد به برانکو ایوانکوویچ محسوب می گردد. او در تبادل نظر با برنامه شب های فوتبالی در مورد شایعات پیرامون حضور این مربی در تیم ملی گفت: من حدودا سه ساعت پیش با ایشان چند دقیقه صحبت کردم و همینطور دیروز و پریروز. من هم به دلیل قطع تماس های اینترنتی بی اطلاع بودم اما پریروز با بارانی از تماس های مجله ویراپارس روبرو شدم که همگی می پرسیدند خبر دارم از این که ایشان رسما سرمربی تیم ملی شده یا نه؟ من هم گفتم بی اطلاع هستم، صحبت می کنم و خبر می دهم. همه صحبت از عکسی می کردند که در صفحه اینستاگرام ایشان منتشر شده است.

مترجم سابق برانکو و مدیربرنامه فعلی او گفت: در تماس اول شکایت وار با آقای برانکو صحبت کردم که تصویری را در اینستاگرامت منتشر کردی که مجله ویراپارس را تحریک نموده. گفت: ماجرای خاصی نیست، من رفتم زاگرب کارهایم را انجام بدهم و چون رابطه خوبی با سفرای ایران داشتم با ایشان هم ملاقات کردم. تماس گرفتند و گفتند کجا هستی که گفتم زاگرب و گفتند یک ساعت بیا ببینمت.

رفتم و قهوه خوردیم و او گفت مشکلت با پرسپولیس به کجا رسید و من هم شرح دادم که شکایت کردم و لوایح اولش هم به باشگاه پرسپولیس رسیده (برانکو می گفت، من اطلاعی ندارم). گفتم این عکس شبهه برانگیز است اما برانکو گفت ایشان جدا از این که سفیر جمهوری اسلامی در زاگرب باشند، دوست من هستند و هرچند وقت یک بار تماسی داشتم. پرسیدم که صحبتی درباره تیم ملی نشد گفتند نه چیزی نبود، آقای سفیر هم گفتند مسئله با پرسپولیس را ختم به خیر کنم و من (برانکو) گفتم من جلو رفتم اما پالس مثبتی دریافت نکردم. این کل صحبت های ایشان بود. پرسیدم که آیا از مسئولان فدراسیون فوتبال کسی تماسی نگرفت؟ گفتند نه هیچ کس! این کل بحث بود.

چلنگر در پاسخ به این سوال که روزنامه و خبرگزاری دولت نیز این خبر را منتشر نموده، بیان کرد: من به ایشان گفتم که از مجرای خبری چنین خبری آمده. تیتر روزنامه ایران و خبرگزاری ایرنا را به او گفتم که قرار است امروز جلسه برگزار گردد که ایشان ابراز بی اطلاعی کرد.

وی همچنین اضافه کرد: چیزی که من دیدم یک متن کوتاهی بود که بیشتر شایعه وار بود که قرار است مسئولان در ترکیه صحبت نمایند که اصلا ایشان در واراژدین بود و من با آقای مارکو هم صحبت کردم. گفتند اصلا همچین چیزی نیست و کسی تماسی نگرفته. من به صورت خصوصی سوال کردم که اگر یک درصد این اتفاق بیفتد، خودت دوست داری به تیم ملی بیایی؟ گفت بله چرا دوست نداشته باشم؟ اگر بیایم قرارداد سه ساله، البته اگر چنین پیشنهادی باشد، فعلا که تماسی گرفته نشده.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 584

به "چلنگر: برانکو گفت دوست دارد سرمربی تیم ملی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چلنگر: برانکو گفت دوست دارد سرمربی تیم ملی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید