نکونام: بازی مقابل تیمی که مدام وقت را می کشد، سخت است، یک تعویض پنج دقیقه طول کشید!

به گزارش مجله ویراپارس، سرمربی نساجی قائم شهر با انتقاد از وقت کشی ماشین سازی گفت: بازی کردن مقابل تیمی که دائما وقت تلف می نماید، سخت است.

نکونام: بازی مقابل تیمی که مدام وقت را می کشد، سخت است، یک تعویض پنج دقیقه طول کشید!

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام با حضور در نشست خبری، درباره تساوی بدون گل نساجی برابر ماشین سازی اظهار کرد: پیش از این گفتم که ماشین سازی با یازده بازیکن دفاع می نماید و به دنبال ضد حمله است. هر تیمی توانی دارد اما این تیم از دقیقه یک بازی وقت تلف کرد. در تمام شرایط بازی را متوقف کردند؛ به طوری که تماشاگران عصبانی شده بودند. بازی کردن مقابل چنین تیمی بسیار سخت است.

سرمربی نساجی قائم شهر با بیان این که این تیم در یک تعویض پنج دقیقه از بازی را تلف کرد، گفت: مقابل چنین تیم هایی باید گل بزنید تا فرصت وقت تلف کردن نداشته باشند. نکته مثبت ندادن فرصت گل به حریف بود.

او با انتقاد از عملکرد بازیکنانش یادآور شد: بازیکنان ما نتوانستند از شوک بازی با سپاهان خارج شوند. آن ها هنوز در خواب آن بازی هستند. تیم ما در نیمه نخست خیلی بد بازی کرد تا بازی خوب در نیمه دوم هم به چشم نیاید. چندین فرصت گل داشتیم که به گل تبدیل نشد. من از بازیکنانم راضی نیستم.

نکونام درباره اعتراض به عملکرد داور مسابقه نیز اظهار داشت: عملکرد داور خوب بود اما در یک صحنه توپ به دست بازیکن حریف خورد. امیدوارم من اشتباه نموده باشم ولی اگر حق با ما باشد، پنالتی تیم ما سوخته است. تنها اعتراض ما به وقت کشی حریف بود. باید 6 دقیقه زمان تلف شده برای نیمه دوم اتخاذ می شد. در نیمه نخست 25 دقیقه از زمان بازی در حال توقف بود. ما باید به قدری قوی باشیم که جلوی این قبیل تیم ها هم خوب بازی کنیم. نیمه نخست خوب نبودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم که کافی نبود. از بازیکنان گلایه دارم. بازی هایی وجود داشته که شکست خوردیم و من از بازیکنانم راضی بودم اما امروز خوب نبودیم. ما در باد بازی با سپاهان خوابیدیم.

نکونام با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان بی کیفیت تیمش را کنار خواهد گذاشت، اضافه نمود: شک نکنید ما در نیم فصل چندین بازیکن خوب می گیریم و نتایج بسیار خوبی می گیریم. در نیم فصل چندین بازیکن را کنار می گذاریم. تماشاگران امروز زحمت کشیدند. تیم ما شرمسار آن ها شد. بازیکنان باید این بازی را بعدا جبران نمایند. باید مزد زحمات آن ها را بدهیم. بازیکنان ما فکر می کردند پیروز هستیم که تفکر اشتباهی بود.

سرمربی نساجی درباره ضعف تیمش در گلزنی اظهار کرد: ما کم گل نمی زنیم و از خیلی از تیم ها بیشتر گل زدیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 80

به "نکونام: بازی مقابل تیمی که مدام وقت را می کشد، سخت است، یک تعویض پنج دقیقه طول کشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: بازی مقابل تیمی که مدام وقت را می کشد، سخت است، یک تعویض پنج دقیقه طول کشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید