میزان مراجعه مردم به مراکز منتخب کرونا 50 تا 60 درصد افزایش داشته است

به گزارش مجله ویراپارس، قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش 50 تا 60 درصدی میزان مراجعه مردم به مراکز منتخب کرونا در یک هفته اخیر اطلاع داد.

میزان مراجعه مردم به مراکز منتخب کرونا 50 تا 60 درصد افزایش داشته است

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی به نقل از وبدا، دکتر سیدمحمدکاظم فرهمند اظهار کرد: میزان مراجعه مردم به مراکز منتخب کرونا در یک هفته اخیر همانند بیمارستان ها 50 تا 60 درصد افزایش داشته که متأسفانه میزان مراجعه گروه سنی نوجوان و جوان بیشتر بوده که بیشتر آنان مبتلای به کرونای انگلیسی شده بودند.

قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: از تمامی مجموعه های دولتی فعال در بحث کرونا تقاضا داریم که آمار روزانه خود را بدون تأخیر در سامانه سینا ثبت نمایند و امکان ارسال مستقیم وجود دارد، زیرا تمامی مجموعه ها دسترسی به این سامانه دارند.

دکتر فرهمند تأکید کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان ضمن تأکید بر استفاده از ماسک، رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی خواهان همکاری بیشتر و بهتر مردم با مدافعان سلامت هستیم که با هوای گرم، لباس سخت و دهان روزه سختی کارشان دو چندان نشود، همچنین روزه داران در بحث تغذیه هم دقت لازم داشته باشند که هر چیزی را نخورند و به افراد دارای بیماری زمینه ای هم توصیه می کنیم که قبل از روزه داری با پزشک خود مشورت نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1570

به "میزان مراجعه مردم به مراکز منتخب کرونا 50 تا 60 درصد افزایش داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان مراجعه مردم به مراکز منتخب کرونا 50 تا 60 درصد افزایش داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید