خبرنگاران تعیین های مالی جوین 213 فرصت شغلی ایجاد کردند

به گزارش مجله ویراپارس، سبزوار- خبرنگاران- تعیین های مالی حوزه کشاورزی شهرستان جوین استان خراسان رضوی در اجرای طرح مثلث توسعه مالی 213 فرصت شغلی در بخش دام و گلخانه ایجاد کردند.

خبرنگاران تعیین های مالی جوین 213 فرصت شغلی ایجاد کردند

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تعداد کم از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

مدیر جهاد کشاورزی جوین روز آدینه به خبرنگار خبرنگاران گفت: در اجرای طرح مثلث توسعه مالی فرهنگی خراسان رضوی، تعیین های مالی این شهرستان با سرمایه گذاری حدود 70 میلیارد ریال این فرصت های شغلی را ایجاد کردند.

علیرضا هاشم آبادی با اشاره به شکل گیری هفت تعیین مالی در طرح مثلث توسعه مالی جوین اضافه نمود: رویکرد این تعیین ها اشتغالزایی در روستاهای شهرستان با هدف توسعه و رونق مالی و کارآفرینی است.

وی ادامه داد: شهرستان جوین با دارا بودن بیش از 50 هزار هکتار اراضی قابل کشت زراعی و باغی یکی از قطب های کشاورزی در فراوری محصولات استراتژیک همچون گندم و دانه روغنی کلزاست.

در راستای طرح مثلث توسعه مالی با مساعدت هلدینگ مالی پارسیان به عنوان تعیین مالی شهرستان جوین، هفت سند همکاری با سرمایه گذاری 40 هزار و 730 میلیارد ریال در حوزه های صنعت، کشاورزی و توسعه روستایی اجرا می گردد.

شهرستان جوین 12 هزار بهره بردار در بخش های کشاورزی، باغداری، دامپروری و طیور دارد.

نقاب مرکز شهرستان جوین در 320 کیلومتری غرب مشهد واقع است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 799

به "خبرنگاران تعیین های مالی جوین 213 فرصت شغلی ایجاد کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعیین های مالی جوین 213 فرصت شغلی ایجاد کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید