خبرنگاران تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به 66 نفر افزایش یافت

به گزارش مجله ویراپارس، ارومیه- خبرنگاران- برخی از ارومیه ای ها بدون توجه به آمار مبتلایان به کرونا در مراکز پرتجمع نظیر بازار حضور می یابد و در این شرایط رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از افزایش مبتلایان به 66 نفر در مرکز استان خبر می دهد و می گوید: این آمار نشان دهنده سهم 38 درصدی ابتلا در میان افراد مشکوک به کرونای استان است.

خبرنگاران تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به 66 نفر افزایش یافت

جواد آقازاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار مجله ویراپارس اضافه کرد: علاوه بر آن 27 نفر در بوکان، 17 نفر در خوی ، 16 نفر در شاهین دژ و 11 نفر در میاندوآب به این بیماری مبتلا شده اند.

وی اضافه کرد: در دیگر شهرستان های آذربایجان غربی، تعداد مبتلایان تک رقمی بوده به طوری که هشت نفر در تکاب، هفت نفر در سلماس، 6 نفر در مهاباد و 6 نفر در نقده کرونا مثبت بوده اند.

وی اظهار داشت: همچنین تا به امروز چهار نفر در سردشت، سه نفر در چایپاره، 2 نفر در هرکدام از شهرستان های اشنویه و ماکو و یک نفر در پیرانشهر به کرونا مبتلا شده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ادامه داد: در حال حاضر سه شهرستان استان شامل چالدران، شوط و پلدشت عاری از کرونا هستند ولی مردم این شهرستان ها نیز باید نظیر مناطق دیگر موارد پیشگیری را به صورت کامل رعایت کنند.

آقازاده گفت: پیش بینی می کنیم که هفته آینده نیز فرایند افزایشی ادامه یابد و در صورت رعایت نکردن مردم، این فرایند همچنان پابرجا خواهد بود.

به گزارش مجله ویراپارس، 175 نفر در آذربایجان غربی به بیماری کرونا مبتلا شده و تا به امروز 6 نفر فوت کرده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 836

به "خبرنگاران تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به 66 نفر افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به 66 نفر افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید