حشدالشعبی یک مخفیگاه مهم داعش را به کنترل خود در آورد

به گزارش مجله ویراپارس، فارس نوشت: نیروهای الحشد الشعبی پیروز شدند بزرگترین مخفیگاه سازمان تروریستی داعش در استان دیالی (شرق عراق) را به کنترل خود درآوردند.

حشدالشعبی یک مخفیگاه مهم داعش را به کنترل خود در آورد

صادق الحسینی مسئول اطلاع رسانی الحشد الشعبی در استان دیالی (شرق عراق)، امروز (آدینه)، در گفت وگو با وبگاه خبری شفق نیوز اعلام نمود که نیروهای الحشد پیروز شدند عظیمترین مخفیگاه داعش را در استان دیالی تحت کنترل درآوردند.

مسئول اطلاع رسانی الحشد الشعبی در استان دیالی در این خصوص گفت که نیروهای الحشد در یک عملیات ویژه و پیشدستانه با حمایت نیروهای امنیتی و هواپیماهای جنگی پیروز شدند چند مخفیگاه سازمان تروریستی داعش را در اطراف دریاچه حمرین تحت کنترل خود درآورند.

صادق الحسینی با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی از پانزده سال پیش نتوانسته بودند وارد این مخفیگاه ها شوند، گفت این پناهگاه ها در خود چندین کارگاه ساخت بمب و تله های انفجاری داشتند.

الحسینی در ادامه گفت که امنیت به طور کامل در منطقه یادشده برقرار شده است.

از سویی دیگر، وی همچنین از عملیاتی پیشدستانه در منطقه مرزی حاوی العظیم (میان استان های دیالی و صلاح الدین) علیه عناصر سازمان تروریستی داعش اطلاع داد که در آن راه های نفوذ این عناصر بسته شد.

صادق الحسینی همچنین گزارش داد که والی داعش در منطقه حاوی العظیم کشته شده است. وی همچنین در ادامه گفت که چندین مخفیگاه عظیم داعش که در آنها اسلحه، مواد منفجره و تجهیزات جنگی جاسازی شده بود، منهدم شدند.

23310312

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1004

به "حشدالشعبی یک مخفیگاه مهم داعش را به کنترل خود در آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حشدالشعبی یک مخفیگاه مهم داعش را به کنترل خود در آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید