جزییات جلسه غیر علنی مجلس ، سلیمی: زنگنه و علوی گزارش خود را به نمایندگان ارائه کردند

به گزارش مجله ویراپارس، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی که صبح امروز برگزار گردید. گزارش هایی از دو وزارتخانه نفت و اطلاعات قرائت شد و در ادامه نمایندگان سوالات خودشان را از وزرای مربوطه پرسیدند.

جزییات جلسه غیر علنی مجلس ، سلیمی: زنگنه و علوی گزارش خود را به نمایندگان ارائه کردند

علیرضا سلیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی مجله ویراپارس، درباره جلسه غیر علنی امروز (سه شنبه 20 خرداد 99)، مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه دو تن از وزرای نفت و اطلاعات مهمان مجلس شورای اسلامی بودند که هر وزیر گزارش هایی به نمایندگان مجلس ارائه داد.

وی اضافه کرد: در این جلسه وزیر نفت گزارش هایی درباره میزان فروش نفت و اتفاقاتی که در این حوزه افتاده بود ارائه کرد و در متقابل نمایندگان مجلس سوالاتی از وزیر درباره به کارگیری نمایندگان سابق مجلس در این وزارتخانه و همچنین ماجرای کرسنت پرسیدند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین وزیر اطلاعات نیز در این جلسه گزارش هایی درباره این وزارتخانه ارائه داد که مهمترین کار هایی که این وزارتخانه انجام داده بود برخورد های جدی این وزارتخانه با مفاسد مالی و گروهک های تروریستی بود.

سلیمی اضافه کرد: به همراه وزیر اطلاعات چندین نفر از معاونین این وزارتخانه با توجه به تخصص های آن ها حضور داشته و مباحثی را مطرح کردند

سلیمی بیان نمود: در این جلسه غیر علنی که امروز صبح برگزار گردید تنها گزارش های این دو وزارتخانه قرائت شد و در ادامه نمایندگان سوالات خودشان را از وزرای مربوطه پرسیدند.

به گزارش مجله ویراپارس، نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه شنبه 20 خرداد ماه) با حضور نمایندگان مجلس و وزرای نفت و اطلاعات برگزار گردید.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، در نشست امروز مجلس با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات بعضی از مسائل کشور مورد بحث و آنالیز قرار گرفته و وزرای مربوطه گزارشی را درباره اقدامات وزارتخانه های متبوعشان ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 1043

به "جزییات جلسه غیر علنی مجلس ، سلیمی: زنگنه و علوی گزارش خود را به نمایندگان ارائه کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات جلسه غیر علنی مجلس ، سلیمی: زنگنه و علوی گزارش خود را به نمایندگان ارائه کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید