توبیخ کتبی استقلال، استراماچونی، غفوری، عالیشاه و نکونام

به گزارش مجله ویراپارس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال، آندره آ استراماچونی، وریا غفوری، امید عالیشاه و جواد نکونام را توبیخ کرد.

توبیخ کتبی استقلال، استراماچونی، غفوری، عالیشاه و نکونام

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون، آرای جدید خود را به توضیح زیر گفت:

دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و استقلال در هفته اول برگزار گشت و تخلفاتی از سوی حمیدرضا جودکی نژاد، مربی تیم ماشین سازی تبریز مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به کارت زرد شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

به دلیل فحاشی تماشاگران تیم ماشین سازی تبریز به تیم مقابل قبل از آغاز بازی و پرتاب بطری آب طبق بند ب و ماده 86 آیین نامه، تیم ماشین سازی به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است.)

باشگاه استقلال به دلیل عدم توجه به دستورات مقامات، به توبیخ کتبی محکوم شد. همچنین آندره آ استراماچونی به دلیل رفتار غیرورزشی و اظهارات خلاف واقع، به توبیخ کتبی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل مصاحبه وریا غفوری بازیکن تیم استقلال، پس از دیدار برابر ماشین سازی تبریز و انتقاد نسبت به توپ های بازی، اعتراضاتی را مطرح نموده بود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه، با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تأیید تخلف ایشان، وی را به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم کرد.

به دلیل مصاحبه امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس پس از دیدار برابر پارس جنوبی جم و انتقاد نسبت به توپ های بازی، اعتراضاتی را مطرح نموده بود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه، با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تأیید تخلف ایشان، وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

جواد نکونام پس از دیدار برابر صنعت نفت آبادان، اعتراضاتی به تصمیمات داوری مطرح نمود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه، با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تأیید تخلف ایشان، وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

آرای فوق قطعی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 333

به "توبیخ کتبی استقلال، استراماچونی، غفوری، عالیشاه و نکونام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توبیخ کتبی استقلال، استراماچونی، غفوری، عالیشاه و نکونام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید