تایید گزارش دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی مجلس سنا

به گزارش مجله ویراپارس، کمیته اطلاعات مجلس سنای آمریکا گزارش سازمان های اطلاعاتی این کشور درباره مداخله ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 را تایید کرد.

تایید گزارش دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی مجلس سنا

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارشکمیته اطلاعات مجلس سنای آمریکا گزارش سازمان های اطلاعاتی این کشور درباره مداخله ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در راستای پیروزی ترامپ را تایید کرد.

براساس اطلاعاتی که به تازگی از طبقه بندی خارج شده است، سازمان های اطلاعاتی آمریکا از جمله سیا و آژانس امنیت ملی معتقدند روسیه در انتخابات سال 2016 به دنبال تضعیف هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات ترامپ بوده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، سیا و پلیس فدرال معتقد بودند که روسیه درپی بالا بردن اقبال ترامپ برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 بوده است.

تا به امروز چهار فصل از 5 فصل گزارش دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر شده است.

انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا قرار است در ماه نوامبر (آبان ماه) برگزار گردد. در این انتخابات ترامپ با جو بایدن، نامزد حزب دموکرات که پیشتر معاون باراک اوباما بوده است، رقابت خواهد نمود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 951

به "تایید گزارش دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی مجلس سنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید گزارش دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی مجلس سنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید