ایرج عرب: وضعیت موجود قابل تحمل نیست، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ورود نمایند

به گزارش مجله ویراپارس، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد اقدام هایی که به ضرر پرسپولیس تمام می گردد ، دیگر به مستطیل زمین محدود نیست و این وضعیت از تحمل ما و طرفداران خارج است.

ایرج عرب: وضعیت موجود قابل تحمل نیست، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ورود نمایند

به گزارش مجله ویراپارس، ایرج عرب در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها شاهد هستیم که شرایط بغرنجی برای پرسپولیس و به عبارت درست تر برای فوتبال و لیگ ایران رقم خورده است. وقتی رقابت ها هرچند سهوی، برپایه عدالت، مساوات و شرایط برابر نباشد شاید در کوتاه مدت تیم های خاصی نفع ببرند که اتفاقا برای گمراه کردن افکار عمومی اعتراض هایی هم می نمایند ولی در نهایت فوتبال ، لیگ کشور و در نتیجه همه باشگاه ها متضرر خواهند شد و آن موقع بازگشت به جهت درست به آسانی میسر نخواهد بود. این مساله را از آن جهت مطرح می کنیم تا به آن ها که امروز از بروز مسائل برای پرسپولیس راضی هستند بگوییم؛ شاید در کوتاه مدت به پرسپولیس لطمه وارد گردد، ولی در بلند مدت همه متضرر خواهند شد و فوتبال لطمه های جبران ناپذیر خواهد دید.

وی ادامه داد: ما معترض هستیم. به شدت هم معترض هستیم . به همین شدت مسایل را پیگیری خواهیم کرد ولی اعتراض ما جنس متفاوتی با اعتراض برخی دیگر دارد. ما دنبال هیچ امتیاز ویژه ای برای خودمان نیستیم. ما دنبال این نیستیم که جوسازی کنیم تا برای رقیبان مشکل تراشی گردد. پرسپولیس اصلا نیازی به این قبیل اقدامات ندارد. ما خواستار عدالت و ایجاد شرایط برابر برای رقابت هستیم. این را هم فقط برای خودمان نمی خواهیم برای همه می خواهیم. این حق طبیعی همه تیم ها است و هیچ عقل سلیمی غیر از این را نمی گوید. البته جای تاسف دارد که ما باید برای چنین بدیهیاتی بجنگیم و انتظار داریم، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هر چه سریعتر در این مسایل ورود نمایند و نتیجه آن را محسوس ببینیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: در شرایط عادی هم فشار خیلی زیادی روی این بچه ها واقع شده است. این رویه که هر هفته دربازی های ما وجود دارد به ما لطمه بیشتری می زند. در بازی با پدیده که وضعیت آن طور بود. این هفته دربازی با فولاد هم همه چیز عیان شد. تمام افراد در جلسات حاضر بودند. صحبتی از لغو بازی نبود بعد خیلی ناگهانی آن وضعیت برای پرسپولیس به وجود می آید.

عرب توضیح داد: سیستم عصبی مربی و بازیکن ما را بر هم ریختند به شکلی که دروازه بان ما آن قدر عصبی می گردد و وضعیت سایر بچه ها هم فرق زیادی با او نمی کرد. تیم ما بدون آن که از نظر ذهنی و بدنی آماده و گرم شده باشد وارد بازی شد ولی با این وجود، باز هم می توانستیم نتیجه بگیریم ولی با مسایل داوری روبرو شدیم.

اکثر کارشناسان گفتند که اعلام پنالتی اشتباه بود. همچنین دیدیم که بازیکنان حریف مانع شدند داور از جیب خودش کارت بیرون بیاورد و وقتی تیم ما در حال حمله بود قبل از سرانجام وقت قانونی بازی سوت سرانجام مسابقه به صدا درآمد. این موارد در کنار هم معنا و مفهوم خوبی ندارند و همراه با طرفداران پرسپولیس منتظر پاسخ و اقدام در خور فوتبال ایران هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 148

به "ایرج عرب: وضعیت موجود قابل تحمل نیست، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ورود نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرج عرب: وضعیت موجود قابل تحمل نیست، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ورود نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید