ایران افزودن سازمان آمریکایی اتحاد علیه ایران هسته ای به فهرست تروریستی را بررسی می کند

به گزارش مجله ویراپارس، سخنگوی وزارت خارجه گفت که ایران روند بررسی افزودن سازمان پوششی آمریکایی اتحاد علیه ایران هسته ای به فهرست گروههای تروریستی را آغاز می کند.

ایران افزودن سازمان آمریکایی اتحاد علیه ایران هسته ای به فهرست تروریستی را بررسی می کند

به گزارش مجله ویراپارس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه طبق اخبار منتشره قرار است گروهک های تروریست و جدایی طلب در یک نمایش مضحک توسط یک سازمان پوششی به نام اتحاد علیه ایران هسته ای گرد هم آمده و بازیگر اصلی این مضحکه نیز پمپئو وزیر خارجه آمریکا باشد، گفت: آمریکا با فریبکاری و نیرنگ از یک سو سخن از مذاکره و مصالحه سر می دهد و از سوی دیگر گروههای تروریستی و جنایتکاری که دستشان به خون هزاران تن از ملت ایران آغشته است و مزدوران صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران بودند و یا برخی تجزیه طلبان مزدور بیگانگان را که در صدد خدشه به تمامیت ارضی ایران هستند سازماندهی، تامین مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی می کند.

موسوی ضمن محکوم کردن شدید این اقدامات آمریکا و بخصوص وزیر خارجه این رژیم افزود: صد البته عِرض خود می برند چرا که میهن عزیز ما هزاران سال است سربلند و پایدار و ماندگار بوده و هزاران سال دیگر هم همچنان پرقدرت و پایدار خواهد ماند و دشمنان و مزدوران قادر نخواهند بود کوچکترین خدشه ای بر ساحت آن وارد نمایند. این تقلاهای بی حاصل با همبستگی ملت و دولت ایران همچنان که در جنگ تحمیلی و حوادث گوناگون اثبات شده است، در هم شکسته خواهد شد.

موسوی همچنین شرح داد: ایران روند بررسی افزودن سازمان پوششی آمریکایی اتحاد علیه ایران هسته ای (UANI) را به علت روابط و همکاری نزدیک با گروهکهای تروریستی، به فهرست گروههای تروریستی خود بزودی آغاز خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: virapars.ir شناسه مطلب: 410

به "ایران افزودن سازمان آمریکایی اتحاد علیه ایران هسته ای به فهرست تروریستی را بررسی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران افزودن سازمان آمریکایی اتحاد علیه ایران هسته ای به فهرست تروریستی را بررسی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید